Big H
Big H
Big H
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Big H është këngëtar i njohur. Eshte antari i grupit te njohur shqiptare O.T.R. ALBUME ENDE NUK KA KRIJUAR POR PER KETE GJE JA KA FILLUAR ESHTE DUKE MENDUAR TE BEJE DISA KENGE TE REJA. QYSH I VOGEL BIG-H ISHTE I APASIONUAR MBAS MUZIKES REP EDHE KETE GJE JA ARRITI TA BENTE EDHE VETE.KY KA KENEGE SI BLOWIN UP -SHQIPEZ FROM THE BLOCK-ALL THEM HASLES DHE KENGA E TI E CILA ESHTE PUBLIKURE ESHTE BUCK EM DOWN EDHE KJO E BERE GJITHHASHTU ME ANTARE TE O.T.R

Më datë 15 Maj 2022, Elia & Big H publikojnë videoklipin "G Me G". Tekstin e këngës e punuan në bashkëpunim Elia & Big H. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: gentrit gentrit  Komente 0