A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  710
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: O.T.R. është një grup artistësh dhe label shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. On Top Of The Rest(O.T.R) që në gjuhën shqipe do të thotë "Mbi të gjithë", jane nje grup i cili u formua ne vitin 2001 nga Noizy, nje kick-boxer STREET FIGHTER Kampion ne një lagje të Londres. Noizy u be reper me ndihmen e reperit D.u.d.a nga Kosova. OTR eshte nje grup shumë i madh me mbi 300 Anetarë. Disa Nga Keto Jane: Noizy Mali G Varrosi Bohem1 Blazer Shadow Naic Big H Dulla A.K JR Lil Koli R.I.P KRIM1(Krimineli) Renegade Gb-Mc...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Anëtarë në Labelin O.T.R.:

Noizy

Matolale

Big Kik

Çiljeta

Varrosi

Krimineli

Lil Koli

Mali G

G.B.M.C.

Sekondari

Blazer

ELAI

Dj A-Boom

AK

Oriola Marashi

Noliman

Shadow

Decee

Bohemi

Nico OTR

Grof

Merks

Naomi Lareine

Messy OTR

Naic

Artz

Big H

Dj Crax

DurimKid

Mars

Enca


Tags: O.T.R., Otr, O.T.R, Noizy

O.T.R. në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019