O.T.R.
O.T.R.

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Britania e MadheBiografia

BIOGRAFIA: O.T.R. është një grup artistësh dhe label shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. On Top Of The Rest(O.T.R) që në gjuhën shqipe do të thotë "Mbi të gjithë", jane nje grup i cili u formua ne vitin 2001 nga Noizy, nje kick-boxer STREET FIGHTER Kampion ne një lagje të Londres. Noizy u be reper me ndihmen e reperit D.u.d.a nga Kosova. OTR eshte nje grup shumë i madh me mbi 300 Anetarë. Disa Nga Keto Jane: Noizy (leader) Mali G Varrosi Dulla Bohemi Blazer Grof Icy OTR Cashmoney OTR Elai OTR Shadow Naic Big H Helmi ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
LidhjeEmri i vërtetë O.T.R.:


Komente 92