A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Grof është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Para se të behej këngëtar, Koral Kryeziu i njohur si Grof, ka qënë një producer dhe merrej me beats. Filloi karrierën si këngëtar hip hop në vitin 2011. Në fillim publikonte si Groff, por e ndryshoi emrin në Grof dhe është anetar i labelit OTR. Ai kishte disa këngë në Youtube, por që janë fshirë dhe titujt janë: "Hustle Time", "Qoj dy gishta", "I flliqt", "Frantik - Andërr ft Groff". Me datë 16 Shtator 2012, Grof publikon bashkëpunimin e parë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

O.T.R.

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tensioni G

SK

Blasta

Gentrit Sopjani

Dardan Osmanollaj

Gold Mc

Vig Poppa

Gent Fatali

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Simba


Tags: Grof, Groff, Koral Kryeziu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019