Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Naic

Tags: Naic, Dorjan Cani

Vendlindja: Diber   
Naic është një këngëtar jo shumë i njohur. Emri i vertete : Dorjan Cani Grupi : O.T.R Biografia: Ky kengetar e vazhdoi famen ne vitin 2004 kur u be pjes e OTR . Ai lindi ne Diber,dhe ne vitin 2003 me 26 qershor erdhi ne Tirane dhe aty njohu Noizy Blazer otr etj...Dhe u be pjes e grupit.Me pas ne vitin 2009 beri kengen e pare KTU KU RRESPEKTOHEM,pas disa muajsh beri nje tjeter keng S'ja vlen.Dhe tani ne vitin 2010 Beri Bashkunim me Blazer OTR dhe bene kengen SUMMER TIME...Dhe neper int...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017