Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sekondari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  39
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Sekondari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertet Mateo. Ka mbaruar Liceun Artistik "Jordan Misja" ne Tirane dhe aktualisht ndodhet ne Tirane Laprak ku punon me studio e tij te quajtur SEKOND RECORDS. Ka filluar te merret me muzike qe ne vitin 2006. Më datë 10 Qershor 2012, Noizy publikon videoklipin "Na Jena O.T.R.", në bashkëpunim me Sekondari....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Anëtar i labelit

O.T.R.

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ziso

Lazy

Dubleos

KMC

Baba Li

Joniad Banushi

Mali G Grand Thugz

Tru Pak

OG043

Eleminimi


Tags: Sekondari, Seko, Mateo

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet