Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12154
 • Emri i Vërtetë:
 • Rigels Rajku
 • Vendlindja:
 • Sukth (Durres) 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Noizy është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertetë Rigels Rajku, por njihet nga te gjithe si Noizy. Ka nenshkruar konkrate me kompanine e famshme "Universal Music" dhe tashmë Noizy është bërë një nga artistët më të paguar ne trevat shqiptare. Ka shumë stil më ndryshe se cfarë është dëgjuar deri tani në historinë e RAP`it shqiptar. Sot ka shumë miq te njohur si aktori Blerim Destani, Xhevdet Jashari, MC Kresha e DUDA, por per Noizy-n nuk ka qene gjithmone kaq fushe dhe lule sa eshte...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Lider i labelit

O.T.R.

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Komente

6807 🔥Epoka (2020)

★★★★★

Zin City (2017)

★★★★★

The Leader (2014)

★★★★★

The Hardest In The Market (2014)

★★★★★

Do You Remember Me? (2012)

★★★★★

Living Your Dream (2011)

★★★★★

Most Wanted (Mixtape) (2010)

★★★★★

Pak Me Ndryshe (2009)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (271)

18
3
12
5
7
13
8
7
9
17
10
17
20
15
13
11
15
20
3
3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Stresi

Big Basta

Mc Kresha

2Ton

Gold AG

BimBimma

Lyrical Son

Action Bronson

D.U.D.A.

Majk

Tags: Noizy, Noisy, Otr, O.T.R, O.T.R., No1Zy, Nojzi, Noyzi, Nojzy


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet