Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Double G Army

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  51
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Double G Army është një grup artistësh dhe label i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. D.u.D.a me emrin Burim O. Osmani ka lindur me 12 nentor 1985 ne Gjilan dhe esht momentalisht ndjek studimet per Stomatologji ne Tirane. Ai e ka filluar ne moshen 14-vjeçare kur mori pjese ne nje koncert ne Gjilan me kengen "Gangsterat". Reperi mirnjohur Duda si dhe Bashkthemelusi i Double G një koh të gjat nuk është prezentë në temat ditore, është larg studios, larg shokve të tyj. Arsieja ishte një mrekulli, diqka që atë do e shti ende më tepër t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Anëtarë në Labelin Double G Army:

D.U.D.A.

Niil-B

B-Genius

Alidema

Overlord

Mr.Safet

ZeeroMan

Alb-G

Monny

Rascom

Nde-Rim

WhoBrave

Sllimi

Bidaki

Triada-T

Scorpion

Uki

Strongi

Bcrazy

KOG

Nico OTR

Gjaksori

Dashi

Kacho

Biggi

Kook.1

Djwron Don

Natra

Tizi Dogg

Tags: Double G Army, Double G, Double-G.


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet