Më mbaj mend (për 1 muaj)

Decee

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Decee është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2007, Noizy merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Kur Vijm Na", në bashkëpunim me J-No & Decee. Më datë 12 Maj 2010, Merks publikon videoklipin "Bromley A-town", në bashkëpunim me Decee....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

O.T.R.

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

F-Boogie

S-One

B-Flow

Mr-Wolf

Agon Nimani

Viagra

Xhema Aka Jemayli

Legjenda

Niku

Sony NRG

Tags: Decee, Deecee, Deccee, Deece


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet