Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  32
 • Emri i Vërtetë:
 • Ermal Gjici
 • Vendlindja:
 • Kukes 
 • Mosha:
 • 36 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: AK është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete eshte Ermal Gjici dhe eshte pjese e grupit OTR. Në Prill 2006, AK merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Shanse Skane", në bashkëpunim me JR & Renegade. Më datë 7 Prill 2018, AK publikon videoklipin "Prej Funit", në bashkëpunim me Flipp & Slitta. Më datë 9 Korrik 2018, AK, Flipp & Slitta publikojnë videoklipin "Trappin’". Më datë 26 Tetor 2018, Slitta, Flipp & AK publikojnë videoklipin "One Time". Më datë 18 Janar 2019,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

O.T.R.

Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eagleye (Kiameti)

Zero

Bohemi

Albboy

AroGanti

G Bani

Mali G

Rameka

Krimineli

Eleminimi

Tags: Ak, A-K, A.K, A.K., A'k, Ermal Gjici


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet