Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shadow

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • Sukth 
Shadow është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Anëtar i labelit

O.T.R.

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Twentyfour

Tidra

Leuname

Teson

Lali Unik

G Bani

Bohemi

Rameka

Krimineli

Mr Elvis

Tags: Shadow


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet