Naomi Lareine
Naomi Lareine

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Naomi Lareine është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo R&B. Më datë 3 Shkurt 2018, Naomi Lareine publikon videoklipin "Henny (Intro)"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0