Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mafioz OTR

Nuk ka akoma asnjë votë

Mafioz OTR është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Anëtar i labelit

O.T.R.

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Natra

Black-Eagle

Don M1no

Uki

Last Daddy

Labb.1

Sllimi

Gjaksori

J.B.

Leksy

Tags: Mafioz Otr


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet