Më mbaj mend (për 1 muaj)

Messy OTR

Nuk ka akoma asnjë votë

Messy OTR është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Anëtar i labelit

O.T.R.

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Natra

MMG Babloki

Doni

The Rose

Dashoni

V-Ton

Luxhi

Bcrazy

Don M1no

Ponx

Tags: Messy Otr


Komente mbi këtë artist