A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lil Koli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  452
  • Emri i Vërtetë:
  • Sokol Daka
  • Vendlindja:
  • Diber 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Lil Koli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Sokol Daka, I njohur si Lil Koli, ka bere disa bashkpunime me kengetare si per shembull: Noizy, Varrosi, Cilieta, D.U.D.A, Mali-G, Fifi dhe disa kenge solo mjafte te arrira si "Cashmoney", "Tjeter Klas", "Me grupin". Kjo e fundit esht dhe ne top listen e 100 kengeve me te mira. Lil koli njihet per afersine qe ka krijuar me fansat e tij, Perpos talentit qe zoteron. Projekte te reja priten si "Bossman " dhe sigurisht ky do jete ndryshe ashtu sikurs...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

4 🔥🔥

Anëtar i labelit

O.T.R.

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Me Grupin
Tjeter Klas
Cash Money


Artistë Të Ngjashëm:

JR

Ace

Vinz

Stealth

Varrosi

Lazy

Bohemi

Eleminimi

Blazer

Mali G


Tags: Lil Koli, Lil.Koli, Lil' Koli, Sokol Daku, Sokol Daka

Lil Koli në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019