Noliman

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  46
  • Emri i Vërtetë:
  • Nolian Danqeli
  • Vendlindja:
  • Suhareke 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Noliman është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ka lindur ne Suhareke me prejardhje nga Gjakova, jeton ne Suharek dhe eshte ne studime ne Prishtine. Eshte marr me muzike hip-hop dhe rap me heret. Tani do e hedh ne shitje MixTapen "Rapology", ku do kete bashkpunime. Ka pasur kontrat te nenshkruar me studion Au Records dhe ka qënë pjese e Grupit Au (Armata Ujqve) me herët ky Grup quhej G.P.S. Ka pasur shumë bashkëpunime me rreperin dhe producentin e njohur nga Prizreni BiG WoLF. Tani Eshte antar...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

O.T.R.

Ish-Anëtar i labelit

AU Records

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareDiku Ne Jug (2014)


Këngët:

» Dërgo Një Këngë »

Salut (Diku N Jug)
Next Level
Diku N'jug
Rrug E Ftoht
XXX
Tung Tung
My Turn
This Is La Familia

Më Shumë Albume:

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Baci's

Vig Poppa

Tensioni G

Fugaa

Cyclone

Lil' Liri

Dardan Osmanollaj

Don Pizhi

SL

Real Mc


Tags: Noliman, Nolian, No-One, No One, Nolian Danqeli, Nolian Otr

Krijo Një Kartolinë