Mars
Mars

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Mars është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 19 Janar 2012, Mars publikon videoklipin "Realise", në bashkëpunim me Merks....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0