SuperCrax
SuperCrax

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: SuperCrax është një dj dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop dhe dance. SuperCrax ose Dj Crax është Dj personal i Noizy-t. Më datë 8 Shkurt 2018, Dj Crax publikon videoklipin "2 Telefona", në bashkëpunim me Grof. Teksti u shkrua nga Grof. Më datë 4 Maj 2022, EngliVersal, Varrosi & Supercrax publikojnë videoklipin "B.M". Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0