A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Big Kik është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Me datë 22 Mars 2018 Big Kik merr pjesë në bashkpunimin me Noizyn dhe grupin Otr në këngën “16”. Më datë 12 Korrik 2019, Big Kik publikon videoklipin "BIG"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

O.T.R.

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Kino

J.B.

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Youngkan1

Unix

Flow


Tags: Big Kik

Big Kik në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019