Më mbaj mend (për 1 muaj)

ELAI

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  120
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: ELAI është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 20 Janar 2019, ELAI publikon videoklipin "Money". Më datë 24 Tetor 2019, Elai publikon videoklipin "Tata". Më datë 13 Shtator 2020, Elai publikon videoklipin "Donna". Më datë 26 Qershor 2021, ELAI publikon videoklipin "Nokia". Teksti i këngës u shkrua nga ELAI. Produksioni audio u realizua nga ELAI. Më datë 26 Korrik 2021, ELAI publikon videoklipin "Paranormal". Muzika e këngës u punua nga ELAI. Produksioni audio u realizua ng...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

O.T.R.

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Elai

Komente 0