A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dulla Infektivi-D

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Dulla Infektivi-D është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Breaker G

Shaban Rogaci

B-King

Arjan Effecti

Rapp Dogg

Ardi (Ardian Hasaj)

Nusran Fera

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Mc Mitrovicali

Mirsad Shabani


Tags: Dulla Infektivi-D, Dulla

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019