Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Matolale

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  173
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Matolale është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 2 Mars 2019, Matolale publikon videoklipin "Freestyle". Teksti i këngës u shkrua nga Matolale. Më datë 13 Prill 2019, Matolale publikon videoklipin "Kapo". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Matolale. Më datë 12 Qershor 2019, Matolale publikon videoklipin "One Shot". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Matolale. Më datë 28 Shtator 2019, Matolale publikon videoklipin "Tirona". Më datë 15 Tetor 2019, Big Kik publi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

7 🔥🔥

Anëtar i labelit

O.T.R.

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (18)

17
10
11
17
18
8
15
7
9
8
9
10
17
13
10
13
12
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Olsi Bylyku

Çartani

Marin TnT

Dubleos

Finem

Leon

Paniku

Teson

Jointinjo

Dabesst

Tags: Matolale, Mato, Mato Lale


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet