Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Merks

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: Merks është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai është nga Tropoja, por ka vite që jeton dhe bën rep në Angli. Më datë 14 Nëntor 2008, Merks publikon videoklipin "My Life". Më datë 15 Maj 2009, Merks publikon videoklipin "Who You Talking To". Më datë 19 Janar 2010, Merks publikon videoklipin "Im A Pro". Më datë 12 Maj 2010, Merks publikon videoklipin "Bromley A-town", në bashkëpunim me Decee. Më datë 19 Janar 2012, Mars publikon videoklipin "Realise", në bashkëpunim me Merks. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

O.T.R.

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Spahi Son

Stealth

Ace

Vinz

Varrosi

Lil Koli

JR

OG043

Mali G Grand Thugz

Shadow

Tags: Merks


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet