Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Kik - BIG Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Thirrem big kik ose ndryshe big boli
Big bos,big range, big portofoli
Pent things, mad things, big sikur Rolly
Big strain, big chain, big sikur broly

[Hook]:
Me thirrin big kik ose ndryshe big boli
Big bos,big range, big portofoli
Pent things, mad things, big sikur Rolly
Big strain, big chain, big sikur broly

Money talk money talk e ngjoj everywhere
boy you lyin’ llogarine ti asigjo nuk ke
Nese thote no smoking yeah we smoking there
Me fal o Shefi nuk e pash and we were smoking there

I understand pse kto tipat folin o vlla
Aty ku ka sukses normal qe ka shume inat
Mire e lejm me kaq nuk kam nerva per debat
‘Cuz I’m smoking on the zoo and I really don’t give a f**k

What the f**k? Po ti ca Po mendoje
Une jam tip seriozi ndersa ti je tip loje
Men tryna’ Get sneaky, kal troje
Para se me thon nje gje ne kong... boje

Real talk me kta tipa mdk fake
Te dy Jena kafshe, une lion ti snake
Real talk me kta tipa mdk fake
Te dy kena mbiemra, ti weak une great

[Hook]: x2
Me thirrin big kik ose ndryshe big boli
Big bos,big range, big portofoli
Pent things, mad things, big sikur Rolly
Big strain, big chain, big sikur broly

Yeah I’m tryna’ be si Biggie ne kohe t’vet
Smoke a lot of weed and get a lot ahead
Fuck a lot of bi**hes homie make a lot of bread
Everything o great Gjith ekipi jot o mad

Cunat making move and smoke a lot of love
asnigjo nuk duket tymi u ka kthy ne clouds
Men u talk a lie, u should better watch your mouth
Se Po fole dhe nje fjale e gjen veten kicked out

Nuk kam Nerva une per fjale
Rrobat all black ska lidhje me funeral
Rrobat all black Dmth qe boj biznes
Cdo jave nje Telefon I ri i be like : Who is thiiiisss

Me fal se se kuptova
Ma thuj prape ti emrin se mdk e harrova
Ma thuj Edhe njehere plak se fare Nuk e degjova
Ose leje Mos e thuj fare tashi qe e menova

[Verse]: x2
Me thirrin big kik ose ndryshe big boli
Big bos,big range, big portofoli
Pent things, mad things, nuk sikur Rolly
Big strange, big chain, big sikur broly


Ky tekst u dërgua nga MuchichoBig Kik
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/07/2019


Big Kik - BIG
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "BIG".
3. Video është e këngës "BIG", por nuk këndohet nga Big Kik.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

5
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Big Kik:


Komente 0