Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Kik - Në Errësirën E Natës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Ne erresiren e nates ti ma nez flaken
U such a miracle do vi me tfalenderu plaken
Sa her merzitem je alkoli siper plages
Je ca shof nfillim ndites dhe ca du nfund nates
Duket tprit mduket ora sikur vit edhe muji si dekad
Girl sekondat mduken dit
U pretty lit i have fun me ty si me nacut
Ke problem u know i got u
E merzitme? then i f**k u
Kur je me mu o smth different
Ort e vona we gon kick it
Pika dobt e kti klintit
Je vec ti girl and i mean it
Je the finest kan inat kto
Du me qen si ty
Po truss me asnjona nuk o si ty
Nuk kan shanc
Ti je 1 n 7miliard
U my soul
U my heart
Everything i need n want
Kjo mo shume o se romanc
Kjo u pure love hun
Everything per mu je e do jesh gjithmon
Ne erresiren e nates
Un kam me tmbrojt
Kur jam afer teje edhe djallin mund ta largoj
Dhe metalin mund ta shpoj nmalin nkom e kaloj
Po kendoj per ty e dashur dhe po tthem se ca mendoj
U the baddest ti je goddess
Nuk i du un kta around us
Kur o ora 2 e nates
Vetem ty po du me tpas un
Vetem ty po du me tpa un
Asigjo tjeter nket bot
Vec 1 pamje sshof dot
Ty me lot
E lej ca folin kot
Se shumica llafe kan
Thashethemet kurr si lan
Inati mrena po i han
E ne i cojm vec 1 selam
They know about me


Ky tekst u dërgua nga NonameBig Kik
Publikimi: 10/03/2021
Teksti: Big Kik
Produksioni: BledBeats


Big Kik - Në Errësirën E Natës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Errësirën E Natës".
3. Video është e këngës "Në Errësirën E Natës", por nuk këndohet nga Big Kik.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Big Kik:


Komente 0