A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Big Mama

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  159
  • Origin:
  • Tetovë 
  • Age:
  • 33
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Big Mama is a very famous singer of Pop music. Këngëtarja e famshme nga Tetova, Besjana Kasami, e njohur me emrin artistik Big Mama, Që në moshën 7 vjeçare ka filluar të këndojë në klubin muzikor "Klubi i fëmijëve të lumtur". Më pas ka vijuar shkollën fillore dhe të mesme të muzikës në Tetovë dhe në të njëjtën kohë ka qenë aktive nëpër festivale të fëmijëve, ku do të përmendim festivalin "Bletëzat" 97 pastaj festivalin "Bilbilat këndojnë" e shumë të tjerë. Po ashtu ka qenë vallëtare në ansamb...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Twitter

Account

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts

Rroftë Interesi (2007)

Zbritje Sezonale (2006)


» Add A Song »

I Len Krejt
Vet Më Le
Kucuk Prens
Zbritje Sezonale
Ku Rafsha Mos U Vrafsha
Shokut Tim
Milion
Ku Mbeti Dashuria
Magjishem


Related Artists:

Tuna

Argjentina Ramosaj

Kaltrina Selimi

Rosela Gjylbegu

Afërdita Dreshaj

Anjeza Shahini

Vesa Luma

Adelina Emini

Zanfina

Mariza Ikonomi


Tags: Big Mama, Besiana Kasami

Big Mama in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019