Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Mama - Nuk Mundet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

Nuk di qfar ti bie sa femra i ke ( por edi se as ti nuk i numron ,dit e nat me te ndryshe po kaLon)..Gjdo nat me tjetren t'shikoj sdi qka t'mendoj (aj .. t'trupit esht per ty ma mer mendja se edhe ti nuk edi'n..Nuk jan femrat vetem per nej nat,djem per nje gje mendojn edhe menjen ta kaLojn,pas dy pije ,mendjen dojn te na heLmojn dhe te pysin a po don ne banesen time t'shkojm.

Rref:
na-na-na..
Hey hey hey,nuk mundem nuk mundem nuk mundem
na-na-na..
Hey hey hey.

Tash esht von per ket Loj rregjija edon ( mos mendo se mu do tme mashtrosh...se aq Leh't do t'me nxitosh)..Ky esht fundi per ty,ska me tradhti (ey era jote sote po mbaron,smund te kesh me at qe deshiron)..Nuk jan femrat ashtu si mendon ti tash jeton ne iLuzion jeto dhe fantazo,ska me vajza qe ty do te besoj e verteta po fiton,fiLmi yt ketu mbaron.

Rref:
na-na-na..
Hey hey hey,nuk mundem nuk mundem nuk mundem
na-na-na..
Hey hey hey.

Ky tekst u dërgua nga Misselmedina@hotmail.co.ukPublikimi: 01/12/2005
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Big Mama
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Më Shumë Këngë Nga Big Mama:


Komente 0


Big Mama - Nuk Mundet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Mundet".
3. Video është e këngës "Nuk Mundet", por nuk këndohet nga Big Mama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.