Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Big Night

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Emri i Vërtetë:
  • Jeton Haxhia
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
BIOGRAFIA: Big Night është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. BiG Night ka grupin e vet "GPS" po tash u ndryshu, u bo Au. Emri dhe mbiemri i vertet Jeton Haxhia, ka 3 vllazen dhe e ka vllavin e vet Gun-Dn i cili edhe ky është këngatar ne grupin Au (Armata Ujqve). Ka stil të veçantë dhe zë të fortë, i cili është unik në gjithë muzikat e rreperave tjerë Shqiptarë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Anëtar i labelit

AU Records

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ummet

Fajt

Diamond

AroGanti

Escobars

Albboy

Merytoni

Eki

D-Komit

ZeeroMan

Tags: Big Night


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet