Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Big Sell & Cannabis

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Big Sell & Cannabis është një duo artistësh e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli

Tori E Andi

Luli Dhe Besi

Luani Dhe Migjeni

Mirvet Dhe Ramize

Yllka Dhe Ylli Ostergllava

Ahmet Beha Dhe Ziadin Sopi

Armel Dhe Emanuel Delaj

Agon Dhe Bujar

Marina Dhe Fabi


Tags: Big Sell, Cannabis

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet