Më mbaj mend (për 1 muaj)


Big Wolf - Kupto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kupto".
3. Video është e këngës "Kupto", por nuk këndohet nga Big Wolf.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Wolf - Kupto  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/11/2016

2016-11-25T14:34:26+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kupto" kënduar nga Big Wolf.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Big Wolf i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ever-B. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Tu u nis prej vetes,hala jom i njejti..
Hala vet po mana,Hala n'kto zona dost vet po permenna..
Ma shum urrejtje pom dhojn se dashni..
E di qe juve ju djeg se jom talent i rrall o G..
Si MC i ri tu repovat prej lindjes..
Pam ndihmu kerkush,dost un i ndihmova vetes..

As shokt fshetsit e mia nuk i dishin un ja kallxova fletes..
Obligim nuk e pata , pata qef me mrri ku ke andrra jetes ..
Kur e kuptun kur jom knej pari dojshin mem rrzu me kanun..
Un u forcojsha qdo dit e ma shum,tash kerkush sun um mun..
Fjalt rrjedhin pi trunit tem inspirimet pi kerkujt nuk i morra..
I mshova shkelem kejve,e kuptova qe spom shkojke shkolla..


Fjala osht ma e ron se forca per dikon qe e kupton..
Qaj qe fol keq mas shpine,qlirimi si duron..
Kom nejt edhe mas 12t-ve me dritare qel..
Une u nisa me 1 qellim,s'dashta kapitulli mu mshel..
Tu i kshyr yjet n'hava,tu i njeh spom dalin sa pi shoh..
Pom mshelen syt,po apet nuk pe lo se e du me zemer kupto..Më Shumë Këngë Nga Big Wolf:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë