A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Big Wolf

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  247
  • Origin:
  • Prizren 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 34
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Big Wolf is a popular singer of Hip-Hop music. Producenti i mirnjohur Rafet Shala si e njohin te Gjith BiG WoLF a.Ka PsychoPaTh eshte rritur ne Prizren. Prejardhjen e ka prej fshatit Zaqisht Komuna Rahovecit. WoLFi ka filluar me muziken RAP qysh prej vitit 1998. Ne vitin 2000 ka filluar te miret me texte, kurse kengen e par e beri ne vitin 2001, pra prej 2001 deri tani wolfi ka afersisht ose mbi 200 keng, perposs do qe jan zhduk prej arkivit. WoLFi Perkujdeset vet per Beatat (instrumentala...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »


Related Artists:

Real Mc

Mc Qoppa

Barooti

Memli Krasniqi

Milot Hasangjekaj

Lil' Liri

Xhero

Don Pizhi

Alidema

Lumi B


Tags: Big Wolf, Big Wolf Aka Psychopath

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018