Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Bonsaton

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  66
 • Emri i Vërtetë:
 • Hekuran Shala
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Bonsaton është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertet i BonSaTon-it është Hekuran Shala, ka lindur dhe jeton në Prizren. HeKurani (BonSaTon), Bën pjesë në grupin AU DmTh (Armata Ujqve), grup që më heret quhej GPS Records (GanGsTa ParaDise oF South Side). Ky grup është formuar nga vellai i Hekuranit, Big Wolf-i apo me emrin e vërtet Rafeti në shtator të vitit 2009. BonSaTon është një reper me shumë stil, i cili dallohet për flow dhe tekste të forta. Deri më sot, nuk ka asnjë Klip....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Vëllai i

Big Wolf

Anëtar i labelit

AU Records

Vëllai i

Baci's

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tiki

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Blasta

Tensioni G

Real Mc

Cyclone

Lantistar

Lil' Liri

GT

Majesty

Tags: Bonsaton, Hekuran Shala


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet