Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agon Amiga - Krejt Kto Tripa

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt Kto Tripa".
3. Video është e këngës "Krejt Kto Tripa", por nuk këndohet nga Agon Amiga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agon Amiga - Krejt Kto Tripa  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Teksti:

Agon Amiga

Komente

Asnjë Koment

15/05/2020

2020-05-15T16:00:18+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Krejt Kto Tripa" kënduar nga Agon Amiga.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Krejt Kto Tripa".
Videoklipi nga Agon Amiga i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Agon Amiga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet