Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Agon Amiga

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  119
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Agon Amiga është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Agoni Bashke me Getoarin formuan grupin Tingulli 3 ne vitin 1995. Ata te paret ne rajon formuan LABELIN BabaReceords ku u bashkuan edhe Kaos, Viagra, Skillz etj. Më datë 1 Dhjetor 2012, Cozman publikon videoklipin "We Doin This", në bashkëpunim me Agon Amiga & Skivi. Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, teksti u shkrua nga Babastars, ndërsa për orkestrimin u kujdes Zzap And Chriss. Videoklipi u prodhua nga Think Creative. Më datë 2 ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

8 🔥🔥

Anëtar i labelit

Babastars

Anëtar i grupit

Tingulli 3nt

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (4)

5
5
12
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Big Wolf

Real 1

Milot Hasangjekaj

Xhero

Memli Krasniqi

Don Pizhi

Mc Qoppa

Barooti

Lumi B

Jeton

Tags: Big Xig, Big Xik, Agon Amiga


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet