A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Babastars

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1511
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Babastars është një grup artistësh, label dhe grup producentësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Menaxherë: Dekorim Saiti Singer: Ghetto Geasy (Getoar Selimi) Agon Amiga (Agon Sulejmani) Majk (Kastriot Rexha) Onati (Onat Shufta) DJ: Dj Jungle (Asdren Zogaj) Dj Dirty (Engjëll Cecelia) Dj First (Ari Godanci) Dj Geek (Genc Halimi) DJ GAMBLE (Adrian Berisha) Dj Bujaka (Bujar Ajvazi) DJ Zummarley Dj Master Producents: Zzap & Chriss Kico & Torch Më datë 24 Qershor 2012, Babastars publikojnë videoklipin "Babastars". Videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Anëtarë në Labelin Babastars:

Getoar Selimi

Majk

Cozman

Onat

Agon Amiga

Dj Iljano

Newporn

Ledri Vula

Skivi


Tags: Babastars, Baba Stars, Tingulli 3Nt, Skillz

Babastars në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019