Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  300
 • Emri i Vërtetë:
 • Visar Shala
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Skivi është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Visar Shala (Skivi) njihet si ne nder reperat me te mire e me te pelqyer ne trojet shqiptare. Karrieren e tij si reper e filloi ne vitin 2004 ku kishte formuar nje grup me reperin tjeter Ledri Vula te quajtur Skillz, bene buje me kenget e tyre. Kane dy albume shume te suksesshmene treg "Aftësi" dhe "Sex, Rap and Money". Pasi Ledri braktisi muziken, grupi Skillz shperbehet. Skivi nderthur karrieren e tij me anetaret e labelit Babastars dhe ne viti...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

3 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Skillz

Ish-Anëtar i labelit

Babastars

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Getoar Selimi

Lyrical Son

BimBimma

Gold AG

Genc Prelvukaj

Ledri Vula

2Ton

Mc Kresha

Majk

Action Bronson


Tags: Skivi, Skillz, Visari, Visar Shala, Babastars

Skivi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë