A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  749
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Age:
  • 34
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Cozman is a popular singer of Hip-Hop music. Emri i tij i vertete eshte Ylber Abdullahu dhe eshte simpatik dhe shume i pelqyer nga vajzat. Pas publikimit te bashkepunimit midis Cozman dhe kengetares sexy Tuna Sejdiu, u be publike edhe lidhja e tyre e dashurise. Ka jetuar per shume vite ne Londer dhe atje i kane vene edhe nofken “Cozman”. Prej disa vitesh, djaloshi nga Prishtina i eshte bashkuar grupit te hip hop-it “Babastars” dhe po shijon suksesin ne muzike, i cili sa vjen e po behet edhe...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Babastars

(Current label)

Tuna

(His ex-girlfriend)

Twitter

Account

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Eki

Merytoni

Rascom

Overlord

Rrufeja

Monny

ZeeroMan

Anonimos

B52

Liberian Selimi


Tags: Cozman, Tuna, Cozzy, Ylber Loti, Ylber Ahmetllari

Cozman in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019