Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  1390
 • Emri i Vërtetë:
 • Altuna Berisha
 • Vendlindja:
 • Shkup 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 35 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Tuna është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Një emër tashmë i njohur për të gjitha gjeneratat e muzikdashësve të muzikës argëtuese shqipe, kështu mund ta përmbledhim shkurt këngëtaren tonë Altuna Sejdiu – TUNA. Karrierën e saj e pati filluar shumë heret, që kur ishte 15 vjec filloi të këndonte madje si e re këngët e saj ishin shumë kontraverse për shoqërinë tonë. Por e tillë është Altuna Sejdiu, ose ndryshe nga të tjerët ose fare nuk i hy punës. Vajza nga Shkupi, e njohur për mbarë publiku...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-E dashura e

Cozman

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Kanali

Youtube

Kanali

Youtube

Komente

563 🔥Fortuna (2019)

S'ka Më Diktaturë (2005)

Tuna (2003)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (22)

13
35
29
7
15
16
22
16
11
16
16
14
5
11
15
4
4
4
8
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Big Mama

Orinda Huta

Anxhela Peristeri

Vesa Luma

Elsa Lila

Zanfina

Anjeza Shahini

Genta Ismajli

Soni Malaj

Mariza Ikonomi

Tags: Tuna, Altuna, Sejdiu, Altuna Sejdiu, Zogu, Tuna Sejdi, Altuna Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet