A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tingulli 3nt

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1025
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Tingulli 3nt është një grup artistësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Tingulli Trent kane bere nje revulucion ne muziken shqipe si dhe kane thyer shum Rekorde ne Shqipëri dhe Kosove. Getoar Selimi, i njohur edhe si Ghetto Geasy apo Geti, u lind më 3 korrik 1982 në Prishtinë. Është një rap këngëtar shqiptar nga Kosova. Getoari filloi te merrej me muzik qysh heret ne vitin 1994 ku filloi ti inçizonte kenget i tij te para. Beri nje kenge me Anita Vukpalaj te quajtur "Rap Adhuroj". Ne vitin 1996 Getoari bashkëpunoi me ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Getoar Selimi

Anëtar i grupit

Agon Amiga

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare

Ma I Madhi N'ven (2010)

Pika Per Vesh (2008)

Babes (2006)

I 3nt (2004)

Alboomi I 2-Te (2002)

Prishtina Fuckin' City (2000)


» Dërgo Një Këngë »

Dridhe (Sa Bythen E Mire)
I Kom
Të 2
Ani Ani Syn
High
Kalle Sonte
Jasha
Me Merr
Llokumi Me Arra
I Trent


Përkthime (3)


Artistë Të Ngjashëm:

Babastars

Etnon

Skillz

T.B.A.

O.T.R.

NRG Band

Ilirët

Elita 5


Tags: Tingulli 3nt, Tingulli Trent, Ghetto Gold, Geto Gold, Geti, Baba Records, Babba Records, Tingulli 3, Getoari, Getoar Selimi, Agoni, Tingulli Trend, Babastars

Tingulli 3nt në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019