Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Big Flaw

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Endrit Bregaj
  • Vendlindja:
  • Bad Tölz 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
BIOGRAFIA: Big Flaw është një këngëtar. Endrit Bregaj ndryshe i ashtuquajturi Big Flaw ka lindur ne vitin 1998 ne Bad Tölz Gjermani. Ai ska shume kohe ne karrieren e tij, por me moshe aq te re ai eshte nje kengetar shume i mire. Kenga e pare e tij eshte "Freestyle" ne bashkpunim me Slickbeatbox. Nga ky djalosh kaq i ri i talentar presim dhe shume punime te tjera jo vetem solo por edhe bashkpunime. Më datë 18 Mars 2015, Big Flaw publikon videoklipin "M'fal"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Megi (Mergim Jusufi)

Gjend

Bebe

Ardy

Kasamo

Papel G

Kann1

Rredox

Tossi G

Mc.Yahoo


Tags: Big Flaw, Bigflaw, Endrit Bregaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet