Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bijt E Sefes - Arnaut Osmani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27

Kà nisë provë e provë po bân:
-I kà mbledhë nândë gjarpij shullânit
N'gjyks gjarprîjt trimi i a ka vû,
Se sá fort gjarpnat e kan qokatë
Se sá gjalle ish kane,per gjallë s'ndie.


Ky tekst u dërgua nga alesja601


Renditja: Top 200
Publikimi: 30/12/2015Më Shumë Këngë Nga Bijt E Sefes:


Komente mbi këtë këngëBijt E Sefes - Arnaut Osmani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Arnaut Osmani".
3. Video është e këngës "Arnaut Osmani", por nuk këndohet nga Bijt E Sefes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.