Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bijt E Sefes - Ç'janë Këta Djema

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ç'janë Këta Djema".
3. Video është e këngës "Ç'janë Këta Djema", por nuk këndohet nga Bijt E Sefes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bijt E Sefes - Ç'janë Këta Djema  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

18/09/2007

2007-09-18T16:04:07+00:00Hej qysh se ulev o kjo dit e gzodit
Lev me ta o do kokrra loti
Per kta djem o qe po largohen
E spo din o se ku strehohen
Qasht kjo ikje bre varg e varg
Prek atëdheut me shku aq larg
Qasht kjo turm o qe spaska tsosun
Heeej qysh me lan o vendin tplagooosur
Heej q`jan kta djem qe kan marr dete
A mos vall kto jan termete
Q`jan kta t`ri o qe poj lan nanat
A se din o se jau plasin zemrat
Aman burra o meu durue
Plagt atdheut o mos me ja shtue
Kshtu se don demokracia
Heeej ju don n`sofer Nan Shipnia

Heeej Aman djem o rrini nven tjuej
Mps lakmoni n'token e huje
Se shiptari gjith ka pas derte
Por me ik se ka pas adete
Fjal e urt na ka met nga pleqte
Guri ran peshn n'ven te vete
Sjau tret eshnat dheu i botes
Heeej lat pergjyms sofren e Kosooves
Heej Po bajm qmos o per meu bashkue
Padrejtesisht na kan coptue
Pamvaresisht o nga hallet tona
Jem shiptar na njeh gjith bota
La stambollin Skenderbeu
Heeej per me u kthye prap te atdheu


Ky tekst u dërgua nga muslispahiu
Më Shumë Këngë Nga Bijt E Sefes:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet