Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bijt E Sefes - Isa Beg Po Thërret Nana

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Isa Beg Po Thërret Nana".
3. Video është e këngës "Isa Beg Po Thërret Nana", por nuk këndohet nga Bijt E Sefes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bijt E Sefes - Isa Beg Po Thërret Nana  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

25/12/2011

2011-12-25T19:18:10+00:001
O Isabeg o djalo pot thrret Nana o pot vin topa o mor me katana
2
O pot vin topat djalo me katana o shtat sahat o poj nihet o gjama
3
E nihet gjama more hajmedete o pethrret Isa o Naneno te vete
4
O pethrret Isa Naneno te vete o bjerna zhagat oj nan me fisheke
5
O bjernaj zhagat oj Nan me fisheke o qati popllit oj Nan me jashkepe
6
O qati popullit oj Nan me jashkepe o sekan ardh o me ne o me vdeke
7
Isabegu koka hypo nat shkrepe o me manxerrken o so holl aj po qete
8
O me manxerken o sa holl aj po qete o asqer pashes aj mor po javrete
9
Nqaf na paqo timor zenel bege o na me ty kepas lidh nje bese
10
O na mety kem pas lidho nje bese o mos me ngue jo mor keto hyrjete
11
Mos me ngue se qka thoto hyrjeti o Jashar pashen e Sefedin begun
12
O Jashar pashen e Sefedin begun
Ooo gjith shqiptaret jakan pa or sherrin


Ky tekst u dërgua nga Izjadin
Më Shumë Këngë Nga Bijt E Sefes:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet