Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bijt E Sefes - Pse Shqiperine E Ndan Ne Mes Luan Haradinaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Shqiperine E Ndan Ne Mes Luan Haradinaj".
3. Video është e këngës "Pse Shqiperine E Ndan Ne Mes Luan Haradinaj", por nuk këndohet nga Bijt E Sefes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bijt E Sefes - Pse Shqiperine E Ndan Ne Mes Luan Haradinaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

13/06/2014

2014-06-13T07:09:50+00:00Pse Shqiprin e ndan ne mure
Mos me u pa more vllau me vlla
Kush kta tela na i pat thur
O zogjt e shqipes me na i nda e

Kangen ton e vershoi loti
Vjen nga bjeshka lajm i zi
Kush ja vret Kosoves lulet
O kush e vrau at djal te ri e

Te ai gur i mallkuar
Qe na e vuri hasmi ne mes
Pushon trupi i Luanit
O porse vepra nuk i vdes e

Me jau sjell shokve barotin
Si shqiponja malet kalonte
Ball per ball me hardhit serbe
O pushka e tij sa mir kendonte

Pyesin zanat per Luanin
Kush e rriti at shtatlis
Si shendrit more rrezja e diellit
O plaga n'ball hije na i kish e

Ne Gllogjan pat lind Luani
Per liri e rriti nana
Amanet t'ia runi pushken
O po jau la juve moj zana
Amanet t'ia runi pushken
O po jau la juve oj zana o hej


Ky tekst u dërgua nga Meriton Heta
Më Shumë Këngë Nga Bijt E Sefes:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet