Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Bijt E Sefes - Zhuj Selmani  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

08/01/2014

2014-01-08T10:19:59+00:00

Këngë e albumit:

"Liri Thrret Edhe Shqiptari"
Zhuj Selmani
Ooooo ku te len dilli mor shok
PAraron hana Ooooo
Zhuj-o Selman more se bon - ooo ma nana
Ooooo
Zhuj-o Selman more nuk bon-o ma nana
Ooooou
Hyp-o në kullë more pi-sket-o si zana
II
Ooooo
Hyp-o në kullë more pis-ket-o si zana Ooooo
Merrni vesh more ju kaA-pe-tana
Ooooou
Merrni vesh more kal-lxojo-ni mre-tit
Ooooou
Sy lshojmë kullat She-re-me-tit
III
Ooooo
S'jau lshojmë oo kullat e She-re-me-tit
S'jau marrë ftyren more këtij-o Mi-le-tit
Ooooou
Mu-o më thojn-o mor Zhujo- Selma-ni
OoooOooo
IIII
Ooooo
Mu pom thojn
Ooooou
Se luj kamen prej is-ti-ka-mi


Ky tekst u dërgua nga Fisnikm
Më Shumë Këngë Nga Bijt E Sefes:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet