Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Bijt E Sefes - Kenga E Drazh Mihajlit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/10/2015

2015-10-13T16:22:56+00:00

Këngë e albumit:

"Kenge Atdhetare Vol.1"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenga E Drazh Mihajlit" kënduar nga Bijt E Sefes.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bijt E Sefes i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bijt E Sefes:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet