Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bijte E Bajram Bajes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Bijte E Bajram Bajes është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2018, Sinan Gashi, Edonis Gashi & Bijt E Bajram Bajes publikojnë albumin "Kleçka Legjendare". Më datë 7 Nëntor 2020, Bijte E Bajram Bajes & Zenel Zekolli publikojnë videoklipin "Mitrovica". Më datë 14 Nëntor 2020, Bijte E Bajram Bajes & Zenel Zekolli publikojnë videoklipin "Cili Është Ma I Bukur". Më datë 28 Mars 2021, Të Bijtë E Bajram Bajës & Zenel Zekolli publikojnë videoklipin "Kenge Per Vlora Gashin". Më datë 17 Prill 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentKleçka Legjendare (2018)

★★★★★

Të Bijte E Bajram Bajrës

☆☆☆☆☆

Çka I Bashkon Shqiptaret

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vellezerit Morina

Grupi Dumoshi

Bijte E Marash Krasniqit

Vellezerit Duraku

Grupi Folklorik Hajvalia

Grupi Llapusha

Vëllezërit Plakiqi

Grupi Folklorik Batllava

Vellezerit Gojani

Vllezrit Lamallari

Tags: Bijte E Bajram Bajes, Te Bijte E Ram Bajes


Komente mbi këtë artist