Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bijte E Marash Krasniqit

Nuk ka akoma asnjë votë

Bijte E Marash Krasniqit është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareRapsodi Te Zgjedhura Shqiptare Vol.2

Mhill Krasniqi & Bijte E Marash Krasniqit

Kur Kendoj, Me Lendon Zemra

Rapsodi Te Zgjedhura Shqiptare Vol.1

Kurre Nuk Vdes Marash Krasniqi


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Vellezerit Morina

Grupi Dumoshi

Vëllezërit Plakiqi

Grupi Folklorik Nga Gjilani

Grupi Folklorik Nga Grabovci

Grupi Llapusha

Rapsodet E Hasit

Vellezerit Zogaj

Vllezerit Bajra

Rapsodet E Lumes Kukes


Tags: Bijte E Marash Krasniqit

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet