Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bijte E Marash Krasniqit - Boll E Mire Qe Del Ne Bahqe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boll E Mire Qe Del Ne Bahqe".
3. Video është e këngës "Boll E Mire Qe Del Ne Bahqe", por nuk këndohet nga Bijte E Marash Krasniqit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bijte E Marash Krasniqit - Boll E Mire Qe Del Ne Bahqe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Rapsodi Te Zgjedhura Shqiptare Vol.1"

Komente

Asnjë Koment

06/02/2017

2017-02-06T09:40:27+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Boll E Mire Qe Del Ne Bahqe" kënduar nga Bijte E Marash Krasniqit.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bijte E Marash Krasniqit i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mhill Krasniqi & Grupi Bijte E Marash Krasniqit. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

boll e mir qe dal nat bahqe
kur pot sho o zemren ma knaqe

kur pot shoh o zemren ma knaqe
kur po kesh o qukat ne faqe

qukat nfaqe o kush po keshe
nal bre vajz oj diqka met vete

apo vjen e dalim nbjeshke
ishalla djal bahet kysmete

ishalla djal bahet kysmete
bashk me daden me dal ne bjeshke

nbjeshk me dal o dada me ty ee
shpirt po ulem o ner ni hije

nisim loj e nisim mahije
djal ta nisim nji qiftelie

ti mei ra o dada me kcye
shuj pre djal e mos ban mahie

a pe sheh e qe po bjen shiee
djali dades e dert mos kie

laget dada e slagesh ti ee
flokt e rushes i njgon per mieee

ta lshojn piken si me kan nshpie
ngrah e nqaf o si harmelie

shpirtin ton o ta majsha ngjie
e kurr nuk prishet dada me ty ee

e na ndaft o terr o ziee
o amanet ooo nket shoqnieee

tdyt nji vorr oo me na shtie
ta nxin dada o vorrin ty moreMë Shumë Këngë Nga Bijte E Marash Krasniqit:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet