A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

BimBimma - Pan2pam


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/02/2013

2013-02-23T01:10:46

Refreni
Nuk munesh me gjet ma t'mire se
Nuk munesh me gjet ma t'mire se
Nuk munesh me gjet ma t'mire se UN

Hok 1
Hë...kqyre ky reperi dopt,
OP..kqyre ky reperi lodht,
MOS (a' a') more viça, hiqmuni pi raki se ja u mjeli lopt.
Bim a po m'kallxon pse bon RAP?
OP, jom kovaç per kejt hekrat jom BONSEK
T'ligën kamt, e tidhen kangt
Kurr mos sun shan ti e kejt ata qe tlidhen nband
Rujuni se po boheni hor, ju pakurrizor
Ni qelizor, ju qeli zorrt veq me ni dor
Ruju po permeni mo, ose po,
permeni se pernime raki jem mir po ju rrika n'jog
kishim nejt po nuk kemi koh, se jemi nxon
jo qe najsen po gjithmon po jemi von
e per kejt ju qe mo, sun po nxerrni zo,
pi ju lo, me vertetu qe:

refreni
Nuk munesh me gjet ma t'mire se
Nuk munesh me gjet ma t'mire se
Nuk munesh me gjet ma t'mire se UN

hok 2
E di qe e merr vesh perqato sqes adress code
Se miza nvesh tlof, n'rikverc mode
Nuk pres mo, tjetren her nuk tqes kong
Qather beso, kejt dhomt ti qes ntok
Ose testo, proceduren shpejto
Nuk jom Hip-Hop HURRAH, me mu ska HAY-HO
Si qes kong mi testu, po qa qes rrok
Si qes komt sa smuj mu mlu se snobë
BimBimma o chillin
Bima cillindo villain (villain tkqit)
E kom ni ill feellin qe jom still in for killin
Per shum repera penicillin jom
BIMMA 1 MILION (miligram paketim I hapave)
Sa per dhip, per juve si aj dhipi te KILL BILL-I jom
Kqyre pisi ça dissi bon
Op se qisi pisi jom
E qisi farefisi kom
Qe per ni sekond
Para komve ti renisin dhomt
U.. met thon, n'cillendo zonë qe don
"The beef is ONE" ti

refreni
Nuk munesh me gjet ma t'mire se
Nuk munesh me gjet ma t'mire se
Nuk munesh me gjet ma t'mire se UN

Bim Bimma #1


Ky tekst u dërgua nga D.a.t.i
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019