A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

BimBimma - Intro Rra'jt


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

//

Song from the album:

"Rra'jt"


hahahahah...

Njerzt s'e din qa o repi
repartistat e din shum mir qa o repi
po s'e bojn.
Fajsor masa ata qashtu pe lipin ata,
vec qato i kan
kurr nuk ju lla dicka ndryshe
ne fakt nuk o shplu reali
deri sot... deri sot...
deri diten kur "Rra'jt" doli mbi tok.


Lyrics submited by  grand
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019